Podarilo sa nám materiálne pomôcť niekoľkým organizáciám

Ešte v predvianočnom období sme od firmy špecializujúcej sa na výrobu pracovného oblečenia obdržali dar v podobe väčšieho množstva kvalitných pracovných nohavíc. Táto nesmierne cenná pomoc nám otvorila možnosti, ako podporiť viacero organizácií a skupín ľudí, ktoré sa nachádzajú v núdzi.

Distribúcia daru sme precízne naplánovali s cieľom zabezpečiť, že práve tí, ktorí potrebujú podporu najviac, ju aj dostanú. Za pomoc s koordináciou a distribúciou by sme chceli osobitne poďakovať Jankovi a Zuzke, ktorí venovali svoj čas a úsilie tejto dôležitej veci.Ďalej by sme radi vyjadrili hlbokú vďačnosť GemArt – Gemerskému umeleckému inštitútu za ich podporu s dopravou. Ich ochota a entuziazmus pomohli zabezpečiť, že dar sa dostal tam, kde bol najviac potrebný.

Skvelé načasovanie odovzdávania pomoci bolo, keď sme mohli byť svedkami vianočného posedenia s kapustnicou v organizácii Oáza-nádej pre nový život, n.o. Táto udalosť bola oživená krásnymi melódiami vianočných kolied, ktoré zahrali Janko a jeho priatelia. Darované pracovné oblečenie prinieslo úsmev na tváre mnohých a ešte viac tepla do sŕdc.

Okrem toho sme dar rozdali aj medzi OZ Dobrý Pastier, Komunitu Ľudovítov a Poloma, DSS Jasanima, Kultúrno-kreatívne centrum Kláštor a Diecéznu charitu Rožňava so všetkými jej strediskami (Rožňava, Brezno, Revúca, Fiľakovo). Okrem toho sme sa rozhodli podporiť aj vybrané stredné školy v Banskobystrickom a Košickom samosprávnom kraji. Hodnota tejto pomoci, vyčíslená podľa trhovej ceny produktu, presahuje sumu 150 000€. Chceli by sme touto cestou úprimne poďakovať všetkým, ktorí sa podieľali na tejto skvelej iniciatíve a umožnili nám priniesť radosť a úľavu tým, ktorí ju najviac potrebujú. Srdečne ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Translate »