Adoptuj si ovečku

Už mnohokrát sme stretli ľudí, ktorí by radi žili na farme a chovali vlastné ovečky, ale z rôznych dôvodov na to nemajú vytvorené podmienky. To nás inšpirovalo k spusteniu vlastného programu “Adoptuj si ovečku”, Je to ako mať svoje vlastné ovečky, ale nemusíte chodiť von počas chladných zimných dní, aby ste ich nakŕmili. Urobia to miesto vás ľudia so zdravotným znevýhodnením v rámci pracovnej terapie.

Adopciou pomôžete: 
– zabezpečiť ovečkám stravu, bezpečie a potrebný komfort,
– ďalšiemu rozširovaniu stáda a tým aj väčšiemu efektu,
– k pokračovaniu pracovných terapií pre ľudí s mentálnym a duševným znevýhodnením,
– k ekologickej starostlivosti o mestskú zeleň,
– environmentálnemu vzdelávaniu detí a mládeže.
 
Ako si adoptujem ovečku?

Ak chcete adoptovať ovečku, stačí si nastaviť vyhovujúce parametre, vyplniť údaje a kliknúť na tlačidlo “Darovať”. Môžete si adoptovať ovečku pre seba alebo pre niekoho výnimočného, vám blízkeho, koho chcete prekvapiť originálnym darčekom. Podľa miery podpory vám alebo vám blízkej osobe pošleme zodpovedajúci ďakovný balíček. Vám blízkej osobe naviac pošleme venovanie vo vašom mene. Ak zaškrtnete voľbu “Chcete adopciu venovať ako dar blízkej osobe?” sa s vami spojíme vami uvedeným mailom a vec dotiahneme.
Adopcia trvá 1 rok od poskytnutia daru.

Vybrať si môžete z troch jednorazových druhov adopcie:

Parádna adopcia (65€) – Získate certifikát vhodný na zarámovanie, Zarámovanú fotografiu adoptovanej ovečky, Ovečka z hliny vyrobená ľuďmi so zdravotným znevýhodnením, Hosťovský preukaz na 1 návštevu ovečiek v ohrade spojený s fotografovaním naším fotografom a hodinovým zážitkovo-vzdelávacím programom podľa dohody (napr. návšteva včiel, max. 4 osoby), Polročné e-mailové aktualizácie o vašom zvierati s videoobsahom.

Mocná adopcia (45€) – Získate certifikát vhodný na zarámovanie, Zarámovanú fotografiu adoptovanej ovečky, Ovečka z hliny vyrobená ľuďmi so zdravotným znevýhodnením, Hosťovský preukaz na 1 návštevu ovečiek v ohrade spojený s fotografovaním naším fotografom (max. 4 osoby), Polročné e-mailové aktualizácie o vašom zvierati s videoobsahom.

Dobrá adopcia (25€) 
– Získate certifikát vhodný na zarámovanie, Zarámovanú fotografiu adoptovanej ovečky, Hosťovský preukaz na 1 návštevu ovečiek v ohrade, Polročné e-mailové aktualizácie o vašom zvierati s videoobsahom.

Alebo podporovať ovečku pravidelným mesačným príspevkom a po dosiahnutí sumy jednorazových foriem vám pošleme zodpovedajúci ďakovný balíček.

Naše adopčné balíčky si môžu zakúpiť aj školy, firmy a iné kolektívy. Podrobnosti si dohodnite na tel. čísle 0919 466 929. 
 

Ďakujeme za ochotu podporiť našu činnosť. Vďaka vašej podpore dokážeme robiť veci lepšie.

Translate »