V rámci projektu SocInGr budeme aktívni aj na najväčšej poľnohospodárskej výstave v Českej republike

24. augusta 2017, 10:00-11:30hod
České Budějovice, pavilón F
Social Integration in Green: ako malé, pekné, zdravé, užitočné a ohľaduplné farmárčenie pomáha vidieckym komunitám a mestám.

Země živitelka predstavuje krásu a budí dojem, že vidiek rozkvitá. Salón SocInGr tento pohľad ľahko sproblematizuje a ukáže, že existujú i ťaživé témy. Po predstavení troch komunikovaných oblastí se rozptýlime k okrúhlym stolom so SocInGr občerstvením. Každý stôl bude mať svoju tému a stanoveného odborníka. Niektoré stoly budú česky, iné anglicky a možno i maďarsky či poľsky, pretože Salón zo svojho fondu podporil Visegrad. Krátke SocInGr filmy o inklúzii na vidieku budú česky alebo s titulkami.

Tými tromi oblasťami budú:
Sociálne poľnohospodárstvo
Prístup k pôde
CAP (Spoločná poľnohospodárska politika)

“Země živitelka je najväčší a najvýznamnejší agrosalón svojho typu zameraný na poľnohospodársky sektor naprieč všetkými jeho obormi v Českej republike a na Slovensku. V jeho rámci sa každý rok objaví vždy to najzásadnejšie a najzaujímavejšie z poľnohospodárstva a tiež vývoj, výskum a jeho expanzia smerom k budúcnosti.”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Translate »