Kurz “ZÁKLADY SOCIÁLNEHO POĽNOHOSPODÁRSTVA”

Loading Map....

Dátum/čas
Date(s) - 28/09/2021 - 30/09/2021
9:00 - 17:00

Miesta konania
OZ Dobrý pastier

Kategórie


 
Občianske združenie Druživa organizuje kurz “Základy sociálneho poľnohospodárstva”, ktorého metodika a realizácia vznikla v rámci projektu “Zahájenie rozvoja sociálneho poľnohospodárstva na Slovensku”. Kurz je plánované zrealizovať na troch miestach na Slovensku (západ, stred, východ).
 
Rozsah kurzu: 3 dni (16 hodín teórie + 8 hodín exkurzia)
Exkurzia: Prehliadka priestorov a predstavenie činnosti OZ Dobrý pastier v Kláštore pod Znievom.
 
Lektori:
Hedviga Guľová – Členka Pracovnej skupiny pre sociálne poľnohospodárstvo na Slovensku, pedagogička, lektorka Školy permakultúry, pestovateľka.
Miloslav Kováč – Predseda Druživa, o.z., koordinátor projektu “Zahájenie sociálneho poľnohospodárstva na Slovensku”, vedúci Pracovnej skupiny pre sociálne poľnohospodárstvo na Slovensku.
 
Registrácia: Na mail druziva@druziva.sk pošlite mail s predmetom ” Registrácia – kurz“, do ktorého uvediete svoje meno, záujem o ubytovanie a či požadujete vegetariánsku stravu.
Cena: zdarma
Možnosť ubytovania za dobrovoľný príspevok.
Kapacita podujatia je kvôli opatreniam obmedzená na max. 12 ľudí.
Podujatie bude prebiehať v režime OTP.
 
Projekt “Zahájenie rozvoja sociálneho poľnohospodárstva na Slovensku” je podporený z programu ACF – Slovakia, ktorý je financovaný z Finančného mechanizmu EHP 2014-2021. Správcom programu je Nadácia Ekopolis v partnerstve s Nadáciou otvorenej spoločnosti Bratislava a Karpatskou nadáciou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Translate »